Rezerwacja
Wypocznij
we wnętrzach z historią

Pokoje

Pokój 1-os. Comfort

Klimatyczny pokój z klimatyzacją oraz prywatną łazienką. Z jego okien rozpościera się malowniczy widok na rzekę.
W standardzie wyposażony zarówno w ogrzewanie jak i niezbędne meble (łóżko, szafa, biurko, fotel) oraz sprzęty tj. telewizor w płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi, suszarka. Do dyspozycji Gości jest także bezpłatne WiFi. Pokój idealny dla każdego, kto szuka odpoczynku w pięknych wnętrzach.

od 359 zł / noc

Pokój 2-os. Comfort

To przestronny klimatyzowany pokój z podwójnym łóżkiem i prywatną łazienką przeznaczony dla par. Idealny na romantyczny wyjazd we dwoje. Klasyczny wystrój wprowadzi Gości w nastrój odpoczynku oraz harmonii. W pokoju znajdziemy doskonałej jakości meble, które stanowią odrestaurowane antyki, ale także współczesne sprzęty uprzyjemniające oraz ułatwiające wypoczynek tj. nowoczesny telewizor z płaskim ekranem, oraz kompletem kanałów satelitarnych, suszarkę czy żelazko wraz z deską do prasowania. Goście mają zapewniony dostęp do WiFi.

od 399 zł / noc

Pokój Comfort TWIN

Ten niezwykle elegancko urządzony klimatyzowany pokój wyposażony został w dwa jednoosobowe łóżka. Podobnie jak nasze pozostałe wnętrza wypełniają go niezwykłe odrestaurowane meble, które nadają pomieszczeniu unikalnego klimatu, który trudno spotkać gdziekolwiek indziej. Niczym niezmącony wypoczynek uprzyjemni z pewnością telewizor z płaskim ekranem oraz kanałami telewizji satelitarnej. W łazience prócz klasycznych sprzętów goście znajdą także suszarkę. Do użytku gości jest bezpłatna sieć WiFi.

od 399 zł / noc

Pokój 3-os. Comfort

Do dyspozycji Gości oddajemy klimatyzowany pokój przeznaczony dla trzech osób. Doskonały, kiedy chcemy odpocząć w większym gronie.
Pokój posiada prywatną łazienkę. Wypoczynek z pewnością uprzyjemni nowoczesny telewizor wyposażony w kanały cyfrowe, a także bezpłatne WiFi. Bieżące czynności ułatwi żelazko wraz ze sprzętem doprasowania oraz suszarka do włosów. Klimatycznie urządzone wnętrze zachwyci nawet najbardziej wymagających Gości.

od 409 zł / noc

Pokój Superior

To wnętrza dla najbardziej wymagających. Ten klimatyczny pokój pozwala na komfortowy wypoczynek po pracy lub zwiedzaniu okolicy. Usytuowany na wysokiej kondygnacji posiada unikalny klimat poddasza. Całość dopełniają meble będące w większości odrestaurowanymi antykami. W skład pokoju wchodzi samodzielna łazienka wyposażona w suszarkę. Bez wątpienia pobyt uprzyjemnią kanały telewizji cyfrowej wyświetlane na płaskim ekranie telewizora oraz możliwość korzystania z WiFi.

od 419 zł / noc